Porta Pro Wireless
legenda také v novém provedení

Porta Pro Wireless

 

 

 

Představujeme legendární sluchátka Porta Pro v balení pro 21. století. Legendární a časem prověřený koncept nyní s moderní Bluetooth 4.1 aptX technologií pro pohodlný poslech na cestách. 

Poslechněte si Michaela Kosse, který představuje Porta Pro Wireless.

Parametry Koss Porta Pro Wireless

Frekvenční rozsah: 15 - 25 000 Hz
Konektivita: Bluetooth 4.1 s aptX kodekem
Výdrž baterie: 12 hodin 
Výbava: mikrofon a ovládání hlasitosti

Předobjednávka Koss Porta Pro Wireless

Naskladnění sluchátek Porta Pro Wireless očekáváme v průběhu června 2018. Chcete-li být mezi prvními majiteli tohoto zajímavého a z pohledu firmy KOSS přelomového modelu, můžete si již nyní učinit předobjednávku. Možnost předobjednávky je však vyhrazena exkluzivně členům KOSS klubu. Prvních 100 zájemců navíc získá zajímavý bonus – obal jejich sluchátek podepíše sám Michael Koss - ředitel společnosti KOSS Corporation, takže jejich sluchátka získají také sběratelskou hodnotu.

Předobjednávka není závazná a po naskladnění sluchátek vám tedy ještě pošleme e-mail s dotazem, zda váš zájem stále platí. Teprve po odsouhlasení vám budou sluchátka dodána.

V souvislosti s Porta Pro Wireless si ještě dovolujeme upozornit, že firma KOSS poskytuje svůj program Doživotní záruka KOSS pouze na produkty bez aktivní elektroniky. Na model Porta Pro Wireless a ostatní sluchátka s Bluetooth technologií se tedy tento program nevztahuje.