Koss klub založila a spravuje společnost Eurostar Ostrava s.r.o. a je určen pro všechny fanoušky značky KOSS. Cílem bylo vytvořit komunikační kanál, prostřednictvím kterého mohou příznivci značky KOSS získávat nové informace, ale i zajímavé nabídky (odkaz na stránku s nabídkami, aktuálně tam bude PP BT) . Členství v tomto klubu je zcela bezplatné a lze kdykoli zrušit.

Pravidla členství nejsou nijak složitá – pro identifikaci uživatele je nutné uvést své jméno, příjmení a e-mail. Poskytnutí dalších údajů (telefon, adresa apod.) je jen volitelé – tyto doplňkové údaje mohou pomoci například ke kontaktování uživatele v případě, že mu nefunguje e-mail. Registrací do klubu souhlasíte s tím, aby je společnost Eurostar Ostrava s.r.o. mohla uchovávat, zpracovávat a zasílat vám zprávy. Společnost Eurostar Ostrava s.r.o. se přitom zavazuje k tomu, že údaje neposkytne třetím stranám.

Po odeslání údajů vám přijde automaticky generovaný email s odkazem pro potvrzení registrace. Stačí na něj kliknout a stanete se členem KOSS klubu.

Pravidla jsou aktuální k 1.5.2018